Szkółka jeździecka

Szkółka jeździecka dla dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje umiejętności i odkrywać tajniki końskiego świata - od 7 roku życia .

 

Zajęcia  odbywają się dwa razy w tygodniu w określone dni i godziny. Przed każdymi zajęciami odbywają się lekcje teoretyczne (30 minut) ,dodatkowo prowadzone będą zeszyty jeździeckie  - zapewniamy podczas zajęć wodę i przekąskę.

Jazda konna prowadzona jest przez różnych instruktorów ,na różnie doświadczonych koniach –dopasowanych do ucznia, pozwalając mu się rozwijać).

 

Dodatkowo dziecko uczestniczy aktywnie w życiu stajni ,przygotowuje się do pierwszych startów w zawodach skokowych, ujeżdżeniowych , odznaki jeżdżę konno oraz odznaki .Jeźdzcy aktywnie uczestniczą w życiu stajni ,uczą się pielęgnacji konia itp .

Szkółka jeździecka obejmuje : jazdę konną w grupie ,lonże korekcyjne ,wyjazdy w teren ,zajęcia z woltożerki  czy też pokazowe kadryle .

Opłata miesięczna to 50 zł. Uczeń dodatkowo dostaje 5 % zniżki na treningi sportowe .

KARNET w szkółce jeździeckiej :

8 jazd po 45 minut + 2 treningi skokowe = 400 zł.

Aby należeć do szkółki jeździeckiej należy wypełnić deklaracje członkowską i odbywać regularnie zajęcia .

 

UWAGA ! Tylko i wyłącznie członkowie szkółki mają możliwość przebywania w stajni poza zajęciami bez opieki rodzica /opiekuna.